قالب وردپرس

گرنزباخ

فرایندهای شیمیایی و مکانیکی

شرکت گرنزباخ طراحی، ساخت و پشتیبانی مهندسی فرایند را برای پردازش حرارتی و مکانیکی مواد گوناگون انجام می دهد. خطوط تولیدی این شرکت شامل تجهیزات صنعتی جهت خرد کردن، اختلاط، سیستم های حرارتی و خنک کننده و همچنین تکنولوژی استریلیزاسیون، خشک کردن و تکلیس (کلسینه کردن) محصولات خاص را نیز شامل می شود.

گچ

شرکت گرنزباخ خطوط تولید کلید در دست برای تولید تخته های پیش ساخته گچی، از مرحله آنالیز ماده خام در آزمایشگاه شرکت گرفته تا تولید تخته های، گچی ارائه می دهد. سیستم کلید در دست گرنزباخ در این صنعت مشتمل بر بناها، زیرساخت و تدارکات است. ایمنی در عملیات، هزینه های عملیاتی پایین و کارایی بهینه انرژی همراه با بالاترین استانداردهای کیفی، مشخصه تمامی محصولات گرنزباخ هستند.

چوب

بیش از 4000 دستگاه خشک کن این شرکت در سراسر دنیا در حال استفاده است که چوب تولیدی با کیفیت مطلوبی را به سازندگان مبلمان و روکش های چندلایه عرضه می کنند. ماشین های برشی دقیق این شرکت این اطمینان را می دهند که روکش های تزیینی همواره نرمی سطح خود را در طول مدت فرایند خشک نمودن حفظ می کنند. این شرکت همچنین تجهیزات اشباع سازی برای فراوری و تهیه روکش کاغذی برای کاربردهای تزیینی و فنی را نیز عرضه می دارد

عایق

گرنزباخ در زمینه طراحی و ساخت انواع مصالح ساختمانی مدرن در سراسر جهان فعالیت دارد که این مصالح شامل انواع عایق های حرارتی، رطوبتی و صوتی می گردد.

گرنزباخ از تهیه کلیه اجزا و قطعات تا ساخت یک خط تولید کامل  با ظرفیت تولید تا 12 تن در ساعت را برعهده می گیرد.