قالب وردپرس

گروه بین المللی Grenzebach

Grenzebach Maschinenbau GmbH
Albanusstraße 1, 86663 Asbach-Bäumenheim/Hamlar
Germany
www.grenzebach.com
از سال 1960 در زمینه طراحی و ارائه خط تولید صنایع گوناگون و ارئه راهکارهای فنی منطبق با شرایط ویژه هر مجموعه درحال فعالیت می باشد وامروزه در بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا، چین، تایوان، بلژیک، برزیل، هند و روسیه با حدود 1600 کارمند به ارائه خدمات مشغول است. حوزه فعالیت شرکت Grenzebach به طور کلی حوزه های نفت و گاز، پتروشیمی، معدن، مصالح ساختمانی (انواع عایق و …)، آلومینیوم، شیشه، چوب، و باتری های خورشیدی می‌باشد.

گروه بین المللی Schauenburg

Schauenburg Group
Weseler Str. 35
45478 Mülheim-Ruhr / Germany
www.schauenburg.com
فعالیت خود را در حدود 60 سال قبل درکشور آلمان آغاز نمود . این گروه در حال حاضر بیش از 30 شرکت و کارخانه در نقاط مختلف اروپا ،آمریکای شمالی ، آفریقا و آسیا داشته و حدود 1000 کارمند به طور مستقیم با این گروه در سراسر دنیا همکاری می کنند.Shauenburg نیز در حوزه های نفت و گاز و پتروشیمی، نیروگاه ها، معادن، تونل سازی و همچنین صنایع پلیمری، الکترونیک و هوافضا، تجهیزات پزشکی، روبوتیک و … فعال می باشد.<br /> شرکت سرمایه گذاری بازرگانی آسمان پارس در راستای توسعه صنعت و ارتقای سطح کیفی تولید داخلی، همواره درصدد تقویت همکاری ها در بازارهای بین المللی به منظور تامین کالا و تجهیزات با بهترین کیفیت از سازندگان و تولیدکنندگان اروپایی می باشد.

شرکت Ecoloblue

EcoloBlue, Inc 5702 Marsh Drive
Unit K
Pacheco, CA 94553
www.ecoloblue.com
شرکت Ecoloblue از سال 2007 ، محصولات خود را در زمینه تولید آب اتمسفریک(AWG) در اقسام خانگی و صنعتی به عنوان راه حلی جهت مقابله با کمبود آب آشامیدنی در جهان در اختیار عموم قرار داده است. در بین تعداد محدود تولیدکنندگان این دستگاه در جهان، Ecoloblue با ارائه فناوری برتر، استفاده از اجزا و قطعات با کیفیت و حفظ بالاترین استانداردها در این عرصه پیشگام می باشد.
چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

کافی است تا از طریق راه‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید تا بتوانید از خدمات مختلف ما بهره‌مند شوید.

همین حالا تماس بگیرید

ما به پشتوانه شرکای بین المللی خود شما را یاری خواهیم داد